Subscribe:

HAKKIMDA

Ordu'nun Aybastı ilçesinde dünyaya geldim. İlköğretimimi bu ilçede tamamladım. İlköğretim yıllarında (5. ve 6. sınıflarda) DPY sınavlarını kazandım. 2006 yılında ilgi duyduğum bilgisayar bilimlerine İstanbul'daki Abdurrahman ve Nermin Bilimli Anadolu Teknik Lisesi'nde Bilişim Teknolojileri alanında başladım. 2010 yılında mezun oldum. Aynı yıl Fırat Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Yazılım Mühendisliği bölümüne başladım. 2015 yılında bu lisans programından mezun oldum. 28 Eylül 2015 tarihinde Ziraat Teknoloji şirketinde Yazılım Mühendisi olarak çalışmaya başladım.
24 Eylül 2016 tarihinde Nilay Dereköy ile evlendim.

Üniversite yıllarım oldukça aktif geçti. Part time ve proje bazlı olarak yazılım şirketlerinde projeler içerisinde yer aldım. Öğrenci Toplulukları içerisinde üst düzey roller ve sorumluluklar alarak çeşitli faaliyetlere imza attım. Bakanlık projelerine katılıp destek aldım. Dünyaca ünlü bilişim şirketlerinde öğrenci partnerliği yaptım.
Lise yıllarından itibaren bilişim sektörü içerisinde adım adım ilerlemekteyim. Üniversite yıllarımda gösterdiğim aktifliği daha ileri boyuta taşıyarak profesyonel iş hayatında da sergilemeye çalışıyorum.
Teknik bilgimin yanı sıra girişimcilik, yöneticilik ve liderlik özelliklerimi kullarak kendi gelişimimin ve içerisinde bulunduğum firmanın yükselişinin yanında ülkemizin büyümesine de katkıda bulunmayı aynı zamanda sorumluluk olarak benimsiyorum.


Üzerinde bulunduğunuz kişisel sitem dışında kariyerim ile ilgili aşağıdaki bağlantıları da inceleyebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/ozgecmis/sadikderekoy

http://www.linkedin.com/pub/sad%C4%B1k-derek%C3%B6y/4a/b91/737
0 yorum:

Yorum Gönder