Subscribe:

HAKKIMDA

Ordu'nun Aybastı ilçesinde dünyaya geldim. İlköğretimimi bu ilçede tamamladım. İlköğretim yıllarında (5. ve 6. sınıflarda) DPY sınavlarını kazandım. 2006 yılında ilgi duyduğum bilgisayar bilimlerine İstanbul'daki Abdurrahman ve Nermin Bilimli Anadolu Teknik Lisesi'nde Bilişim Teknolojileri alanında başladım. 2010 yılında mezun oldum. Aynı yıl Fırat Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Yazılım Mühendisliği bölümüne başladım. 2015 yılında bu lisans programından mezun oldum.

Üniversite yıllarım oldukça aktif geçti. Part time ve proje bazlı olarak küçük çaptaki yazılım şirketlerinde projeler içerisinde yer aldım. Öğrenci Toplulukları içerisinde üst düzey roller ve sorumluluklar alarak çeşitli faaliyetlere imza attım. Bakanlık bünyesinde sunulan projelere katılıp destek aldım. Global bilişim şirketlerinde öğrenci partnerliği yaptım.

28 Eylül 2015 tarihinde Ziraat Teknoloji şirketinde Yazılım Mühendisi olarak Uzman Yardımcısı pozisyonunda çalışmaya başladım. 2018 yılında Uzman, 2020 yılında Kıdemli Uzman ünvanı almaya hak kazandım. Şuanda BT Yönetmeni ünvanı ile görevime devam ediyorum.


Lise yıllarından itibaren bilişim sektörü içerisinde adım adım ilerlemekteyim. Üniversite yıllarımda gösterdiğim aktifliği daha ileri boyuta taşıyarak profesyonel iş hayatında da sergilemeye çalışıyorum.
Teknik bilgimin yanı sıra girişimcilik, yöneticilik ve liderlik kazanımlarımı kullanarak kendi gelişimimin ve içerisinde bulunduğum firmanın yükselişinin yanında ülkemizin büyümesine de katkıda bulunmayı  sorumluluk olarak benimsiyorum.


Sadece Yazılım Mühendisliği alanında gelişiyor olmakla kalmayıp diğer sektörlerle ilgilide eğitim almayı ve kendimi geliştirmeyi bir prensip haline getirmek için çabalıyorum. Bu çabaların sonuçlarından biri olarak da Temmuz 2017 tarihinde Bankacılık ve Sigortacılık ön lisans programından mezun oldum. 2019 yılında İşletme Yüksek Lisans Programını tamamladım.

Ayrıca evli ve iki çocuk babasıyım, İstanbul \ Sancaktepe ilçesinde yaşıyoruz.

Site içerisinde ve sosyal ağlar üzerinde hakkımda daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.


0 yorum:

Yorum Gönder